Błędno Nądnia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Wyszukiwarka

Sezon 2009/2010

 

 

 


Lp.

Nazwisko i imię Pozycja Me. Br. As.
1. Patryk Liman bramkarz 15 5 0
2. Jakub Wrębel bramkarz 12 1 0
 
3. Łukasz Wojciechowski obrońca 17 10 18
4. Michał Friedrich obrońca 17 1 7
5. Maciej Gmiąt obrońca 8 1 2
6. Dawid Kanecki obrońca 12 3 3
 
7. Łukasz Dudek obrońca/pomocnik 17 18 10
8. Michał Janik obrońca/pomocnik 17 9 2
 
9. Dawid Dąbrowski pomocnik 14 2 5
10. Jakub Tobys pomocnik 7 0 0
 
11. Tomasz Dalecki pomocnik/napastnik 13 6 4
12. Kamil Kołodziejczak pomocnik/napastnik 6 0 0
 
13. Dawid Kromski napastnik 15 6 7
14. Łukasz Anczurowski napastnik 5 1 0
15. Kuba Gołek napastnik 17 6 7
16. Marcin Skrzypczak napastnik 17 29 11
Sztab szkoleniowy
Lp. Nazwisko i imię Funkcja  
1. Zbigniew Kosowski Trener  

 

 

 

Tabela Ligowa               

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Pkt.

Wyg.

Rem.

Por.

Bramki

Bilans
bramkowy

1. Błędno Nądnia 20 48 15 3 2 109 - 28 +81
2. Obra Zbąszyń 20 45 14 4 2 149 - 32 +117
3. Płomień Przyprostynia 20 37 12 1 7 88 - 43 +45
4. Huragan Łomnica 20 27 9 0 11 90- 70 +20
5. Świt Nowy Dwór 20 12 4 0 16 30-75 -45
6. Płomyk Przyprostynia 20 6 2 0 18 48-266 -218


Rozgrywki Ligowe

 

.Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Godzina
 
2009-09-12 Obra Zbąszyń 5:2 Błędno Nądnia 12:00
2009-09-12 Świt Nowy Dwór 0:3 Huragan Łomnica 13:30
2009-09-15 Płomień Przyprostynia 11:2 Płomyk Przyprostynia 15:00
 
2009-09-19 Obra Zbąszyń 2:6 Świt Nowy Dwór 14:30
2009-09-20 Huragan Łomnica 17:1 Płomyk Przyprostynia 17:00
2009-09-20 Błędno Nądnia 2:1 Płomień Przyprostynia 17:30
 
2009-09-26 Obra Zbąszyń 6:2 Huragan Łomnica 11:30
2009-09-26 Płomyk Przyprostynia 1:24 Błędno Nądnia 13:15
2009-09-26 Płomień Przyprostynia 0:1 Świt Nowy Dwór 17:15
 
2009-10-03 Świt Nowy Dwór 0:3 Płomyk Przyprostynia 13:00
2009-10-03 Obra Zbąszyń 8:2 Płomień Przyprostynia 11:30
2009-10-04 Huragan Łomnica 1:3 Błędno Nądnia 17:00
 
2009-10-10 Płomień Przyprostynia 3:6 Huragan Łomnica 14:00
2009-10-10 Płomyk Przyprostynia 2:20 Obra Zbąszyń 12:00
2009-10-10 Świt Nowy Dwór 0:3 Błędno Nądnia 16:15
 
2009-10-17 Płomyk Przyprostynia 2:16 Płomień Przyprostynia 14:00
2009-10-17 Huragan Łomnica 3:0 Świt Nowy Dwór 13:00
2009-10-18 Błędno Nądnia 2:2 Obra Zbąszyń 13:00
 
2009-10-24 Płomyk Przyprostynia 3:11 Huragan Łomnica 13:00
2009-10-24 Obra Zbąszyń 3:0 Świt Nowy Dwór 11:15
2009-10-24 Płomień Przyprostynia 1:5 Błędno Nądnia 14:30
 
2009-10-31 Huragan Łomnica 0:14 Obra Zbąszyń 12:00
2009-10-31 Błędno Nądnia 15:1 Płomyk Przyprostynia 11:45
2009-10-31 Świt Nowy Dwór 0:3 Płomień Przyprostynia 14:00
 
2009-11-07 Płomień Przyprostynia 0:2 Obra Zbąszyń 12:00
2009-11-07 Płomyk Przyprostynia 3:0 Świt Nowy Dwór 13:30
2009-11-07 Błędno Nądnia 6:1 Huragan Łomnica 14:00
 
10  2009-11-14 Obra Zbąszyń 24:2 Płomyk Przyprostynia 12:00
10  2009-11-14 Błędno Nądnia 3:0 Świt Nowy Dwór 14:00
10  2009-11-14 Huragan Łomnica 2:6 Płomień Przyprostynia 14:00
 
11 2010-04-25 Huragan Łomnica 8:0 Świt Nowy Dwór 17:00
11 2010-04-25 Błędno Nądnia 0:0 Obra Zbąszyń 12:30
11 2010-04-24 Płomyk Przyprostynia 2:11 Płomień Przyprostynia 12:30
 
12 2010-06-02 Płomyk Przyprostynia 1:12 Huragan Łomnica 17:00
12 2010-06-02 Błędno Nądnia 1:2 Płomień Przyprostynia 18:00
12 2010-06-02 Świt Nowy Dwór 1:7 Obra Zbąszyń 16:00
 
13 2010-06-19 Płomień Przyprostynia  6:1 Świt Nowy Dwór 14:00
13 2010-06-19 Płomyk Przyprostynia 1:18 Błędno Nądnia 14:00
13 2010-06-19 Obra Zbąszyń 3:0 Huragan Łomnica 12:00
 
14 2010-05-01 Huragan Łomnica 1:4 Błędno Nądnia 17:00
14 2010-05-01 Świt Nowy Dwór 10:6 Płomyk Przyprostynia 13:00
14 2010-05-01 Obra Zbąszyń 0:2 Płomień Przyprostynia 11:30
 
15 2010-05-09 Błędno Nądnia 1:0 Świt Nowy Dwór 12:00
15 2010-05-08 Płomień Przyprostynia 4:0 Huragan Łomnica 13:30
15 2010-05-08 Płomyk Przyprostynia 1:18 Obra Zbąszyń 12:00
 
16 2010-05-15 Obra Zbąszyń 2:2 Błędno Nądnia 12:00
16 2010-05-15 Świt Nowy Dwór 3:5 Huragan Łomnica 12:30
16 2010-05-15 Płomyk Przyprostynia 6:11 Płomień Przyprostynia 14:00
 
17 2010-05-23 Huragan Łomnica 16:1 Płomyk Przyprostynia 12:00
17 2010-05-23 Błędno Nądnia 3:0 Płomień Przyprostynia 12:30
17 2010-05-22 Obra Zbąszyń 2:6 Świt Nowy Dwór 17:00
 
18 2010-06-19 Huragan Łomnica 2:6 Obra Zbąszyń 17:00
18 2010-05-29 Świt Nowy Dwór 0:4 Płomień Przyprostynia 14:00
18 2010-05-29 Błędno Nądnia 10:8 Płomyk Przyprostynia 12:00
 
19 2010-06-06 Huragan Łomnica 0:3 Płomień Przyprostynia 12:00
19 2010-06-05 Świt Nowy Dwór 0:3 Błędno Nądnia 13:30
19 2010-06-05 Obra Zbąszyń 17:2 Płomyk Przyprostynia 17:00
 
20 2010-06-12 Błędno Nądnia 3:0 Huragan Łomnica 16:00
20 2010-06-12 Płomień Przyprostynia 1:1 Obra Zbąszyń 13:30
20 2010-06-12 Płomyk Przyprostynia 0:5 Świt Nowy Dwór 12:00


 

Najlepsi strzelcy Błędna:


1.
Marcin Skrzypczak 29 
2. Łukasz Dudek 18
3. Łukasz Wojciechowski 10
4. Michał Janik 9
5. Tomasz Dalecki 6
6. Kuba Gołek 6
7. Dawid Kromski 6
8. Patryk Liman 5
9. Dawid Kanecki 3
10. Dawid Dąbrowski 2
11. Łukasz Anczurowski 1
12. Michał Friedrich 1
13. Jakub Wrębel 1
14. Maciej Gmiąt 1


 

Klasyfikacja strzelecka ligi

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

BRAMKI JESIEŃ

BRAMKI WIOSNA

RAZEM SEZON

1

Matysiak Patryk

Huragan

25

25

50

2

Skrzypczak Marcin

Błędno

17

12

29

3

Bordych Patryk

Obra

11

14

25

4

Bryza Patryk

Obra

17

6

23

5

Antropik Jakub

Płomień

4

18

22

6

Wargoś Filip

Płomień

13

7

20

7

Stachecki Michał

Obra

10

9

19

8

Dudek Łukasz

Błędno

9

9

18

9

Kubaś Szymon

Obra

13

5

18

10

Rybicki Maciej

Obra

10

4

14

11

Bartczak Gracjan

Płomyk

4

8

12

12

Hołowacz Kamil

Huragan

2

10

12

13

Stermolewski Michał

Obra

11

0

11

14

Nowak Jakub

Obra

3

7

10

15

Wojciechowski Łukasz

Błędno

5

5

10

16

Napierała Grzegorz

Świt

0

9

9

17

Starszak Dominik

Płomień

5

4

9

18

Borkowska Anna

Płomyk

3

5

8

19

Dominik Dawid

Świt

4

4

8

20

Janik Michał

Błędno

4

4

8

21

Sobczyński Piotr

Huragan

7

1

8

22

Fabian Mateusz

Płomień

3

4

7

23

Nowotnik Krystian

Płomyk

4

3

7

24

Smerda Mateusz

Obra

0

7

7

25

Dalecki Tomasz

Błędno

5

1

6

26

Gołek Jakub

Błędno

4

2

6

27

Kromski Dawid

Błędno

1

5

6

28

Prętki Radosław

Płomień

6

0

6

29

Seifert Mateusz

Obra

4

2

6

30

Sęk Paweł

Płomyk

0

6

6

31

Bocian Marcin

Płomień

5

0

5

32

Lejwoda Patryk

Obra

1

4

5

33

Liman Patryk

Błędno

5

0

5

34

Kaiser Łukasz

Płomień

1

3

4

35

Pioch Robert

Huragan

1

3

4

36

Rucioch Mateusz

Huragan

3

1

4

37

Wawrzyński Marcin

Płomień

1

3

4

38

Bandur Dariusz

Płomień

3

0

3

39

Kanecki Dawid

Błędno

3

0

3

40

Młynkowiak Adrian

Świt

1

2

3

41

Najbor Adrian

Świt

0

3

3

42

Seifert Jakub

Świt

0

3

3

43

Śmiałek Filip

Huragan

1

2

3

44

Żmuda Marcin

Obra

2

1

3

45

Brychcy Krystian

Płomyk

1

1

2

46

Dąbrowski Dawid

Błędno

2

0

2

47

Fabian Adrian

Płomyk

0

2

2

48

Gostyński Sebastian

Świt

2

0

2

49

Kubiak Karol

Płomień

0

2

2

50

Radny Bartosz

Huragan

0

2

2

51

Szarata Arkadiusz

Płomień

0

2

2

52

Waligóra Piotr

Świt

0

2

2

53

Anczurowski Łukasz

Błędno

0

1

1

54

Cajza Mateusz

Huragan

1

0

1

55

Friedrich Michał

Błędno

1

0

1

56

Ganczarek Jakub

Płomyk

0

1

1

57

Gmiąt Maciej

Błędno

1

0

1

58

Janowski Jakub

Płomyk

0

1

1

59

Kostera Przemysław

Płomień

0

1

1

60

Kozłowski Jakub

Obra

0

1

1

61

Mikułko Michał

Płomyk

1

0

1

62

Puchacz Jakub

Płomyk

0

1

1

63

Staniszewski Filip

Płomyk

1

0

1

64

Wiśniewski Sebastian

Obra

1

0

1

65

Wrębel Jakub

Błędno

1

0

1

**

vo

Huragan

0

6

6

**

vo

Świt

24

3

27

 

 

 

 

 

 

 

RAZEM

267

247

514

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LZS Błędno Nądnia 4:2 Dąb Bolewice
2015-10-31, 14:00:00
Nądnia
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Obra Zbąszyń - Orzeł Rostarzewo
Borusja Boruja Kościelna - LZS Błędno Nądnia
LZS Wąsowo - Piast Jabłonna
Płomień II Przyprostynia - Jastrząb Rudniki
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Sam Jastrzębsko Stare
Dąb Bolewice - TS 05 Nowy Tomysl

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LZS Błędno Nądnia 4:2 Dąb Bolewice
TS 05 Nowy Tomysl 1:2 LSSG Grodzisk Wielkopolski
Sam Jastrzębsko Stare 1:2 Płomień II Przyprostynia
Jastrząb Rudniki 2:1 LZS Wąsowo
Piast Jabłonna 2:7 Obra Zbąszyń
Orzeł Rostarzewo 2:1 Orlik Sepno

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 89
ogółem: 521 954

statystyki szczegółowe

Ankiety

Jakie miejsce Błędno zajmie na koniec rundy jesiennej