Błędno Nądnia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-08-30 Sam Jastrzębsko Stare 6:1 LZS Błędno Nądnia zobacz ›
2015-08-30 Orlik Sepno 1:4 Płomień II Przyprostynia zobacz ›
2015-08-30 Piast Jabłonna 1:4 Dąb Bolewice zobacz ›
2015-08-30 Orzeł Rostarzewo 2:3 LSSG Grodzisk Wielkopolski zobacz ›
2015-08-30 Jastrząb Rudniki 2:6 Borusja Boruja Kościelna zobacz ›
2015-08-30 Obra Zbąszyń 14:0 LZS Wąsowo zobacz ›
2015-09-05 LZS Błędno Nądnia 6:1 Jastrząb Rudniki zobacz ›
2015-09-06 Płomień II Przyprostynia 1:1 Obra Zbąszyń zobacz ›
2015-09-06 LSSG Grodzisk Wielkopolski 4:1 Orlik Sepno zobacz ›
2015-09-06 Dąb Bolewice 3:3 Orzeł Rostarzewo zobacz ›
2015-09-06 Borusja Boruja Kościelna 2:1 Piast Jabłonna zobacz ›
2015-09-06 TS 05 Nowy Tomysl 4:1 Sam Jastrzębsko Stare zobacz ›
2015-09-12 Piast Jabłonna 4:2 LZS Błędno Nądnia relacja ›
2015-09-12 Orlik Sepno 3:2 Dąb Bolewice zobacz ›
2015-09-13 Jastrząb Rudniki TS 05 Nowy Tomysl 17:00
2015-09-13 Orzeł Rostarzewo Borusja Boruja Kościelna 17:00
2015-09-13 Obra Zbąszyń LSSG Grodzisk Wielkopolski 17:00
2015-09-13 LZS Wąsowo Płomień II Przyprostynia 17:00
2015-09-02 Sam Jastrzębsko Stare 10:3 Jastrząb Rudniki zobacz ›
2015-09-19 Borusja Boruja Kościelna 2:2 Orlik Sepno zobacz ›
2015-09-19 LZS Błędno Nądnia 1:5 Orzeł Rostarzewo zobacz ›
2015-09-20 LSSG Grodzisk Wielkopolski 2:0 LZS Wąsowo zobacz ›
2015-09-20 Dąb Bolewice 1:2 Obra Zbąszyń zobacz ›
2015-09-20 TS 05 Nowy Tomysl 3:1 Piast Jabłonna zobacz ›
2015-09-26 Piast Jabłonna 1:5 Sam Jastrzębsko Stare zobacz ›
2015-09-27 Orzeł Rostarzewo 2:2 TS 05 Nowy Tomysl zobacz ›
2015-09-27 Orlik Sepno 7:2 LZS Błędno Nądnia zobacz ›
2015-09-27 Obra Zbąszyń 9:1 Borusja Boruja Kościelna zobacz ›
2015-09-27 LZS Wąsowo 1:3 Dąb Bolewice zobacz ›
2015-09-27 Płomień II Przyprostynia 0:3 LSSG Grodzisk Wielkopolski zobacz ›
2015-09-02 Dąb Bolewice 1:2 Płomień II Przyprostynia zobacz ›
2015-10-03 Borusja Boruja Kościelna 3:1 LZS Wąsowo zobacz ›
2015-10-03 LZS Błędno Nądnia 0:6 Obra Zbąszyń zobacz ›
2015-10-04 TS 05 Nowy Tomysl 4:0 Orlik Sepno zobacz ›
2015-10-04 Sam Jastrzębsko Stare 2:5 Orzeł Rostarzewo zobacz ›
2015-10-04 Jastrząb Rudniki 4:0 Piast Jabłonna zobacz ›
2015-10-11 Orzeł Rostarzewo 6:0 Jastrząb Rudniki zobacz ›
2015-10-11 Orlik Sepno 0:3 Sam Jastrzębsko Stare zobacz ›
2015-10-11 Obra Zbąszyń 7:1 TS 05 Nowy Tomysl zobacz ›
2015-10-11 LZS Wąsowo 4:0 LZS Błędno Nądnia zobacz ›
2015-10-11 Płomień II Przyprostynia 2:1 Borusja Boruja Kościelna zobacz ›
2015-10-11 LSSG Grodzisk Wielkopolski 2:1 Dąb Bolewice zobacz ›
2015-10-17 Borusja Boruja Kościelna 4:1 LSSG Grodzisk Wielkopolski zobacz ›
2015-10-17 LZS Błędno Nądnia 0:5 Płomień II Przyprostynia zobacz ›
2015-10-18 TS 05 Nowy Tomysl 5:0 LZS Wąsowo zobacz ›
2015-10-18 Sam Jastrzębsko Stare 2:7 Obra Zbąszyń zobacz ›
2015-10-18 Jastrząb Rudniki 3:5 Orlik Sepno zobacz ›
2015-10-18 Piast Jabłonna 0:7 Orzeł Rostarzewo zobacz ›
2015-10-24 Obra Zbąszyń 17:0 Jastrząb Rudniki zobacz ›
2015-10-25 Orlik Sepno 2:2 Piast Jabłonna zobacz ›
2015-10-25 LZS Wąsowo 0:4 Sam Jastrzębsko Stare zobacz ›
2015-10-25 Płomień II Przyprostynia 3:3 TS 05 Nowy Tomysl zobacz ›
2015-10-25 LSSG Grodzisk Wielkopolski 5:1 LZS Błędno Nądnia zobacz ›
2015-10-25 Dąb Bolewice 1:3 Borusja Boruja Kościelna zobacz ›
10  2015-10-31 LZS Błędno Nądnia 4:2 Dąb Bolewice relacja ›
10  2015-10-31 TS 05 Nowy Tomysl 1:2 LSSG Grodzisk Wielkopolski zobacz ›
10  2015-10-31 Sam Jastrzębsko Stare 1:2 Płomień II Przyprostynia zobacz ›
10  2015-10-31 Jastrząb Rudniki 2:1 LZS Wąsowo zobacz ›
10  2015-10-31 Piast Jabłonna 2:7 Obra Zbąszyń zobacz ›
10  2015-10-31 Orzeł Rostarzewo 2:1 Orlik Sepno zobacz ›
11  2015-11-07 Obra Zbąszyń Orzeł Rostarzewo 14:00
11  2015-11-07 Borusja Boruja Kościelna LZS Błędno Nądnia 13:00
11  2015-11-08 LZS Wąsowo Piast Jabłonna 14:00
11  2015-11-08 Płomień II Przyprostynia Jastrząb Rudniki 11:00
11  2015-11-08 LSSG Grodzisk Wielkopolski Sam Jastrzębsko Stare 11:00
11  2015-11-08 Dąb Bolewice TS 05 Nowy Tomysl 14:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-08-16 Sokół Orkan Chobienice 2:3 LZS Błędno Nądnia relacja ›
2015-08-25 LZS Błędno Nądnia 5:8 Huragan Łomnica zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LZS Błędno Nądnia 4:2 Dąb Bolewice
2015-10-31, 14:00:00
Nądnia
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Obra Zbąszyń - Orzeł Rostarzewo
Borusja Boruja Kościelna - LZS Błędno Nądnia
LZS Wąsowo - Piast Jabłonna
Płomień II Przyprostynia - Jastrząb Rudniki
LSSG Grodzisk Wielkopolski - Sam Jastrzębsko Stare
Dąb Bolewice - TS 05 Nowy Tomysl

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
LZS Błędno Nądnia 4:2 Dąb Bolewice
TS 05 Nowy Tomysl 1:2 LSSG Grodzisk Wielkopolski
Sam Jastrzębsko Stare 1:2 Płomień II Przyprostynia
Jastrząb Rudniki 2:1 LZS Wąsowo
Piast Jabłonna 2:7 Obra Zbąszyń
Orzeł Rostarzewo 2:1 Orlik Sepno

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 89
ogółem: 521 961

statystyki szczegółowe

Ankiety

Jakie miejsce Błędno zajmie na koniec rundy jesiennej